תקנון מכירת קולקציית מעצב - החלפות והחזרות

חנות האונליין

ניתן להחזיר/להחליף פריטים מקולקציית המעצב תוך 14 ימים מתאריך הקנייה, לפריטים שנקנו בישראל בלבד, עם הצגת חשבונית קנייה מקורית ובמידה שתג המחיר לא הוסר מהבגד ולא נעשה שימוש בפריט.

לא ניתן לממש קודי קופון בקניית פריטים מקולקציית המעצב.

חנות פיזית

ניתן להחזיר/להחליף פריטים מקולקציית המעצב תוך 3 ימים מתאריך הקנייה, לפריטים שנקנו בישראל בלבד, עם הצגת חשבונית קנייה מקורית ובמידה שתג המחיר לא הוסר מהבגד ולא נעשה שימוש בפריט.

לא ניתן לממש קודי קופון בקניית פריטים מקולקציית המעצב.

 

חנות אונליין

חנות פיזית

 

כמה פריטים אוכל לרכוש?

 

עקב ביקוש רב, אישור על הזמנת הפריט יינתן רק עם קבלת חשבונית למייל.

 

בכדי לאפשר לכמה שיותר לקוחות לרכוש מקולקציית Rabanne H&M, רכישות יוגבלו לפריט אחד מכל סגנון ללקוח. זה חל על כל הפריטים בקולקציה, כולל אקססוריז, נעליים ותיקים, מלבד פריטי HOME.

 

 

מתי אוכל לרכוש את הקולקציה?

 

קולקציית Rabanne H&M תהיה זמינה לרכישה  באתר מה-30 לנובמבר בשעה 10:30.

 

 

קולקציית Rabanne H&M תהיה זמינה לרכישה מה-30 לנובמבר בחנות  עזריאלי תל אביב בשעה 09:30.

 

 

זכויות משפטיות

 

H&M שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאים והגבלות אלה בכל עת.

 

 

H&M שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאים והגבלות אלה בכל עת.

 

 

החזרות

 

החזרות והחלפות של פריטים מקולקציית Rabanne H&M שנרכשו באתר יתקבלו בתוך 14 ימים בלבד מיום קבלת ההזמנה. הפריטים יוחזרו במצב תקין, שלא נעשה בהם שימוש, תוויות המחיר לא הוסרו ולא נפתחו מאריזתם (אם יש כזו). ניתן לבצע החזרה באמצעות הדואר או באחת מחנויות הרשת. למידע נוסף לגבי החזרות.

 

 

החזרות והחלפות של פריטים מקולקציית Rabanne H&M שנרכשו בחנות יתקבלו בתוך 3 ימים מיום הרכישה. החזר כספי יתאפשר בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביגוד והנעלה - עד 48 שעות מיום הרכישה, פריטים לבית - עד 14 ימים מיום הרכישה). הפריטים יוחזרו במצב תקין, שלא נעשה בהם שימוש, תוויות המחיר לא הוסרו ולא נפתחו מאריזתם (אם יש כזו). ניתן לבצע החזרה בחנויות הרשת בלבד.