מדיניות ביטולים, החלפות והחזרות

ביטול עסקה

באפשרותך לבטל את הרכישה שביצעת באתר האינטרנט ("החנות") תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת החשבונית, לפי המאוחר מביניהם, בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 ("החוק"), ולתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 ("התקנות") בדרכים הבאות:

1)      בכל אחת מחנויות הרשת, למעט חנות אילת, בכפוף להצגת חשבונית קנייה ובהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הביטולים.

2)      כמפורט להלן:

* עליך לארוז את הפריטים באריזתם המקורית;

* יש לצרף לחבילה המוחזרת את טופס ההחזרות שקיבלת בחבילה;

* להדביק את מדבקת הגוביינא על החבילה;

* לגשת לסניף הדואר ולשלוח את החבילה לכתובת שמופיעה על גבי מדבקת הגוביינא;

* חשוב מאוד! לקחת מהדואר מספר אסמכתא עבור ביצוע המסירה. דוגמה לאסמכתא ניתן לראות כאן. ללא האסמכתא לא ניתן לעקוב אחר המשלוח.  

בביטול רכישה שלא עקב פגם במוצר, אי התאמה בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או הפרה אחרת של תנאי השימוש בחנות - כספך יושב לך תוך 14 ימים מיום החזרת המוצר. החזר כספי יתקבל לאמצעי התשלום המקורי, והודעת זיכוי תשלח לכתובת הדואר האלקטרוני שמסרת.

ביטול הרכישה מותנה בכך שלא נעשה כל שימוש על ידך במוצר ושלא נגרם לו נזק, התווית עדיין מחוברת אליו והוא באריזתו המקורית.

בגדי ים נשים יתקבלו רק עם מדבקת ההיגיינה.

החלפה

אם ברצונך להחליף את המוצר, תוכל לגשת לכל אחד מסניפי הרשת ולעשות כן תוך 30 ימים מיום קבלת המוצר (בתקופות מבצעים החלפה תתבצע תוך 5 ימים בלבד) בכפוף להצגת החשבונית שקיבלת.

החזרת מוצר פגום

אם נשלח אליך מוצר פגום, ניתן להחזיר את המוצר באותו אופן שמצוין מעלה, יש לסמן בטופס ההחזרות כי מדובר ב"פריט פגום". אם יתברר שהמוצר פגום, נזכה אותך בגינו תוך 14 יום מיום ההודעה.

ביטול עסקת מכר מרחוק שנערכה עם אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, תעשה בתוך ארבעה חודשים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית, והצרכן יציג תעודה או מסמך המוכיח את זכות הביטול כאמור.

 

נשמח לענות על כל שאלה באמצעות פניה לשרות הלקוחות ב-WhatsApp מספר 052-5909957 או בדואר אלקטרוני cs@hmisrael.co.il, או באמצעות צ'אט באתר הסחר המקוון.